+90 533 075 50 05
PZTS- CM: 08:00 - 17:00

WhatsApp Hattı

+90 533 075 50 05

7/24 Destek

+90 533 075 50 05

Blog

HomeApple HaberleriSennheiser, HMI ilerlemelesi

Sennheiser, HMI ilerlemelesi

Fransız yazı şirketi Letraset, çeşitli yazı tiplerinde, boyutlarda ve düzenlerde lorem ipsum dolgu metnini içeren bir dizi kuru transfer sayfası üretti. Bu yazı levhaları her yere sürülebilir ve profesyonel görünümleri ve kullanım kolaylıkları nedeniyle grafik sanatçıları, matbaacılar, mimarlar ve reklamcılar tarafından hızla benimsendi. Daha sonra Adobe Systems ile birleşen Aldus Corporation, masaüstü yayıncılık yazılımı Aldus PageMaker ile lorem ipsum’u bilgi çağına taşıdı.

Program, sayfa içeriğini düzenlemek için lorem ipsum sahte metinle birlikte geldi ve Microsoft Word gibi diğer kelime işlemciler de bunu izledi. Daha yakın zamanlarda web tasarımının büyümesi, lorem ipsum’un gelecekteki metinler ve bazı durumlarda nihai içerik için bir yer tutucu olarak internette çoğalmasına yardımcı oldu.

So when is it okay to use lorem ipsum? First, lorem ipsum works well for staging. It’s like the props in a furniture store—filler text makes it look like someone is home. The same WordPress template might eventually be home to a fitness blog, a photography website, or the online journal of a cupcake fanatic. Lorem ipsum helps them imagine what the lived-in website.

So when is it okay to use lorem ipsum? First, lorem ipsum works well for staging. It’s like the props in a furniture store—filler text makes it look like someone is home. The same WordPress template might eventually be home to a fitness blog, a photography website, or the online journal of a cupcake fanatic. Lorem ipsum helps them imagine what the lived-in website might look like.


vega-blog-14
vega-blog-13

Minneapolis lisans

Kökenleri ve Keşif

Bir uyarı: Müşterinizin lorem ipsum’un dolgu metni olduğunu bildiğinden emin olun  . Web sitelerini neden yabancı bir dille doldurduğunuzu merak etmelerini istemezsiniz.

Fonksiyonu üzerinde Formu

Bulanık Başlangıçlar

Özellikle,  lorem ipsum’un tahrif edilmiş sözcükleri , en dikkate değer pasajın alıntılandığı Cicero’nun çalışmasının 1.10.32-33. bölümleriyle açık bir benzerlik taşımaktadır.

Teşvik Tehdidi

Kullanım ve Örnekler

McClintock’s eye for detail certainly helped narrow the whereabouts of lorem ipsum’s origin, however, the “how and when” still remain something of a mystery.

Older

Apple akıllı yüzey yeniliği

Newer

Stadia, oyun vaat ediyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir