+90 533 075 50 05
PZTS- CM: 08:00 - 17:00

WhatsApp Hattı

+90 533 075 50 05

7/24 Destek

+90 533 075 50 05

Blog

HomeTV AksesuarSony kablosuz kamerayı piyasaya sürdü

Sony kablosuz kamerayı piyasaya sürdü

Fransız yazı şirketi Letraset, çeşitli yazı tiplerinde, boyutlarda ve düzenlerde lorem ipsum dolgu metnini içeren bir dizi kuru transfer sayfası üretti. Bu yazı levhaları her yere sürülebilir ve profesyonel görünümleri ve kullanım kolaylıkları nedeniyle grafik sanatçıları, matbaacılar, mimarlar ve reklamcılar tarafından hızla benimsendi. Daha sonra Adobe Systems ile birleşen Aldus Corporation, masaüstü yayıncılık yazılımı Aldus PageMaker ile lorem ipsum’u bilgi çağına taşıdı.

Program, sayfa içeriğini düzenlemek için lorem ipsum sahte metinle birlikte geldi ve Microsoft Word gibi diğer kelime işlemciler de bunu izledi. Daha yakın zamanlarda web tasarımının büyümesi, lorem ipsum’un gelecekteki metinler ve bazı durumlarda nihai içerik için bir yer tutucu olarak internette çoğalmasına yardımcı oldu.

Peki lorem ipsum kullanmak ne zaman uygun olur  ? İlk olarak,  lorem ipsum  evreleme için iyi çalışır. Bir mobilya mağazasındaki aksesuarlar gibi – dolgu metni, evde biri varmış gibi görünmesini sağlar. Aynı WordPress şablonu sonunda bir fitness bloguna, bir fotoğraf web sitesine veya bir cupcake fanatiğinin çevrimiçi günlüğüne ev sahipliği yapabilir. Lorem ipsum, yaşanılan web sitesinin ne olduğunu hayal etmelerine yardımcı olur.

Peki lorem ipsum kullanmak ne zaman uygun olur  ? İlk olarak,  lorem ipsum  evreleme için iyi çalışır. Bir mobilya mağazasındaki aksesuarlar gibi – dolgu metni, evde biri varmış gibi görünmesini sağlar. Aynı WordPress şablonu sonunda bir fitness bloguna, bir fotoğraf web sitesine veya bir cupcake fanatiğinin çevrimiçi günlüğüne ev sahipliği yapabilir. Lorem ipsum, yaşanılan  web sitesinin nasıl görünebileceğini hayal etmelerine yardımcı olur.


vega-blog-14
vega-blog-13

Gelişmiş depolama

Kökenler ve Keşif

Bir uyarı: Müşterinizin lorem ipsum’un dolgu metni olduğunu bildiğinden emin olun  . Web sitelerini neden yabancı bir dille doldurduğunuzu merak etmelerini istemezsiniz.

Gelişmiş depolama

Kökenler ve Keşif

Özellikle,  lorem ipsum’un tahrif edilmiş sözcükleri , en dikkate değer pasajın alıntılandığı Cicero’nun çalışmasının 1.10.32-33. bölümleriyle açık bir benzerlik taşımaktadır.

Tehdit ediyor

Kullanım ve Örnekler

McClintock’un ayrıntılara dikkat etmesi kesinlikle lorem ipsum’un kökeninin nerede olduğunu daraltmaya yardımcı oldu  , ancak “nasıl ve ne zaman” hala bir gizem olarak kalıyor.

Older

Stadia, oyun vaat ediyor

Newer

Kindle en düşük fiyatına geri döndü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir